SE-404, SE-420 .. náhrady

Ak hľadáte náhradu za staré regulačné a riadiace systémy nemeckej firmy STANGE ( typy SE-404SE-420, SE-234 a pod. ), máme pre Vás riešenie.

Tieto regulačné počítače sa vo veľkej miere používali v peciach DEGUSSA, AICHELIN s rôznym typom ochranných atmosfér. Tieto prístroje majú viac ako 20 rokov a v dnešnej dobe je príliš nákladné opravovať riadiaci systém. Rovnako aj obsluha týchto zariadení, sa pomaly ale isto vytráca z prevádzok a už ich nemá kto programovať.

Naša firma ponúka riešenie vo forme nového regulačného systému za prijateľné peniaze. Systém je vo veľkej miere prispôsobený na konkrétne zariadenie, pretože aj pece sú stavané takpovediac na mieru zákazníka a konkrétnej technológie. Môžeme ale povedať,  že základom je priemyselný počítač, ktorý prostredníctvom vstupno-výstupných jednotiek ovláda jednotlivé členy ( ventily, blokovania, regulátory ). Programy môžete robiť v exceli a do riadiaceho počítača ich nahráte z klasického USB kľúča. Programovanie je jednoduché na pochopenie, aj bez akéhokoľvek návodu – viď priložené obrázky.

Pre vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.